Witam mam problem z asusem f3s Gdy go włączę to podczas ładowania paska windows on zacina się. Po całkowitym odcięciu napięcia(wyjęciu i włożeniu baterii i ładowarki) nie ma takiego problemu ale gdy go wyłącze i ponownie chce włączyć to muszę ponawiać tą czynność. Mam pytanie co może mu dolegać?
Dodam że na każdym windowsie tak sie dzieje miałem już 7-ke xp viste i różne przeróbki na każdym to samo.Proszę o pomoc.
Dodam że na każdym windowsie tak sie dzieje miałem już 7-ke xp viste i różne przeróbki na każdym to samo.Proszę o pomoc.