Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka bezprzewodowa- przerwy w działaniu

17 Gru 2012 14:39 2622 12
  • Poziom 8  
    Witam mam problem z bezprzewodową myszką otóż sobie gram i nagle przestaje działać. Światełko się świeci więc baterie nie siadły. Do tego mam jeszcze klawiaturę bezprzewodową, która działa normalnie. Wiecie co może być przyczyną nie działania myszki?
  • Poziom 30  
    Słabe baterie, uszkodzony nadajnik lub odbiornik.

Daj nam znać czy zmiana baterii na nowe cokolwiek zmienia.

Podaj też model i producenta myszy. Przyda się później.
  • Poziom 8  
    Hmm baterie odpadaja ponieważ myszka się świeci a poza tym próbowałem zmieniac baterie nic nie dało. Nadajnik chyba też nie bo mam klawiature i myszke na jednym a jak wspomniałem klawiatura chodzi. Model to Samsung Pleomax COC- 300B.
  • Poziom 30  
    A baterie zmieniałeś na nowe czy na używane?
  • Poziom 8  
    Na używane a jest jakas różnica? Próbowałem z 6 bateriami i nic.
  • Poziom 30  
    Ma to znaczenie, gdyż używana bateria może już nie mieć 1,5V i mogą się zacząć pojawiać takie problemy. Napisz nam jeszcze, czy były to baterie czy akumulatory, bo to też ważna rzecz.
  • Poziom 8  
    Ale np. gdy włoże baterie do pilota to normalnie działają . Są to normalne baterie.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Baterie w pilocie będą działać a w myszy nie będą. Mysz ma większe wymagania co do stanu baterii. Kup nowe i zobacz. Nie pomoże... zobacz z innym komputerem... i kup nową mysz jeśli potwierdzisz już jej sprzętowe uszkodzenie.
  • Poziom 8  
    Dobrze dzięki za pomoc . Koło 16 bede miał nowe baterie więc dam znać

Dodano po 52 [minuty]:

Z nowymi bateriami też nie działa:/
  • Poziom 30  
    No to bardzo mi przykro, ale możesz zacząć szukać nowej myszy... bo przecież klawiatura z tym samym odbiornikiem działa prawidłowo.

Aczkolwiek... router WiFi, urządzenia Bluetooth, urządzenia USB 3.0 mogą zakłócać sygnał bezprzewodowy. Ta mysz tak samo odmawia posłuszeństwa, gdy w jej w pobliżu nie ma WiFi/Bluetooth/urządzeń USB 3.0?
  • Poziom 33  
    GallusAnonimus napisał:
    Aczkolwiek... router WiFi, urządzenia Bluetooth, urządzenia USB 3.0 mogą zakłócać sygnał bezprzewodowy.
    A dlaczego akurat 3.0 :?:
  • Poziom 8  
    Dzięki za pomoc ale juz sie chyba nie da nic zrobic . Zakupie nową myszkę.