Witam,
może ktoś ma pomysł, czy da się rozwiązać coś takiego:
System ma 3 strefy:
kontaktrony, pir, garaż.
Garaż załączany z pilota i nie obsługiwany przez LCD, żeby można było dwie pozostałe załączyć przez załącz wszystko, a nie wybierać dwóch stref z pominięciem garażu. Blokowanie przy braku wyjścia odpada.
Klawiatura strefowa na piętrze, załączać ma kontaktrony ( jedna ze stref) ale także garaż na noc ( odpada strefa and, bo po załączeniu z LCD też zacznie czuwać).
Generalnie klawiatura strefowa ma załączać dwie strefy, ale tak, żeby przy opcji załącz wszystko z LCD garaż nie był załączany.
Klientka wychodzi zawsze głównymi drzwiami, uzbraja system i idzie do garażu, wraca - pilotem wyłącza garaż ( nie chce rozbrajać całego domu, a jedynie garaż ) idzie do domu i rozbraja dom.
Będę wdzięczny za jakieś sugestie.
Wiem, że najprościej wymienić strefową na LCD, ale może jakieś inne rozwiązanie:) ?
może ktoś ma pomysł, czy da się rozwiązać coś takiego:
System ma 3 strefy:
kontaktrony, pir, garaż.
Garaż załączany z pilota i nie obsługiwany przez LCD, żeby można było dwie pozostałe załączyć przez załącz wszystko, a nie wybierać dwóch stref z pominięciem garażu. Blokowanie przy braku wyjścia odpada.
Klawiatura strefowa na piętrze, załączać ma kontaktrony ( jedna ze stref) ale także garaż na noc ( odpada strefa and, bo po załączeniu z LCD też zacznie czuwać).
Generalnie klawiatura strefowa ma załączać dwie strefy, ale tak, żeby przy opcji załącz wszystko z LCD garaż nie był załączany.
Klientka wychodzi zawsze głównymi drzwiami, uzbraja system i idzie do garażu, wraca - pilotem wyłącza garaż ( nie chce rozbrajać całego domu, a jedynie garaż ) idzie do domu i rozbraja dom.
Będę wdzięczny za jakieś sugestie.
Wiem, że najprościej wymienić strefową na LCD, ale może jakieś inne rozwiązanie:) ?