Witam,
Krótko o systemie :
INTEGRA 64, czujki PIR 12 szt. czujki czadu 2 szt. - dwa piętra poddasze parter, 2 klawiatury strefowe (poddasze , garaż) , 1 LCD
1. czujki czadu zaprogramowane 33 - 24h poż - cz dymu tak jest dobrze ? ew. jak sprawdzić czy czujki czadu działają poprawnie ?
2. czujki pir 6 poddasze strefa poddasze
3. czujki pir 6 parter strefa parter
1. Chciałbym załączać z kl. na poddaszu - tylko parter
2. Chciałbym załączać / wyłączać z kl. w garażu obie strefy
Oczywiście strefy zależne - czyli np :
1. Strefa Poddasze - AND przy uzbrojeniu (6 pir poddasze)
2. Strefa Parter - OR przy uzbrojeniu strefy 3 (6 PIR dół)
3. Strefa W-parter - załączana hasłem (brak czujek)
4. Strefa W-wszystko - uzbrojenie strefy 3 W-parter (uzbraja strefę 2 ) i czy uzbroi strefę 1 poddasze?
lub:
Wejścia wirtualne 82. według wyjścia - jak dokładnie ma wyglądać oprogramowanie takiego rozwiązania ?
ew. inne lepsze rozwiązanie
Z góry thx za pomoc.
Krótko o systemie :
INTEGRA 64, czujki PIR 12 szt. czujki czadu 2 szt. - dwa piętra poddasze parter, 2 klawiatury strefowe (poddasze , garaż) , 1 LCD
1. czujki czadu zaprogramowane 33 - 24h poż - cz dymu tak jest dobrze ? ew. jak sprawdzić czy czujki czadu działają poprawnie ?
2. czujki pir 6 poddasze strefa poddasze
3. czujki pir 6 parter strefa parter
1. Chciałbym załączać z kl. na poddaszu - tylko parter
2. Chciałbym załączać / wyłączać z kl. w garażu obie strefy
Oczywiście strefy zależne - czyli np :
1. Strefa Poddasze - AND przy uzbrojeniu (6 pir poddasze)
2. Strefa Parter - OR przy uzbrojeniu strefy 3 (6 PIR dół)
3. Strefa W-parter - załączana hasłem (brak czujek)
4. Strefa W-wszystko - uzbrojenie strefy 3 W-parter (uzbraja strefę 2 ) i czy uzbroi strefę 1 poddasze?
lub:
Wejścia wirtualne 82. według wyjścia - jak dokładnie ma wyglądać oprogramowanie takiego rozwiązania ?
ew. inne lepsze rozwiązanie
Z góry thx za pomoc.