logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Integra 64 - Załączanie / wyłączanie stref przez klawiaturę strefową

miszeq 19 Wrz 2014 02:31 1908 0
  • #1 13972061
    miszeq
    Poziom 10  
    Posty: 15
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Witam,

    Krótko o systemie :
    INTEGRA 64, czujki PIR 12 szt. czujki czadu 2 szt. - dwa piętra poddasze parter, 2 klawiatury strefowe (poddasze , garaż) , 1 LCD
    1. czujki czadu zaprogramowane 33 - 24h poż - cz dymu tak jest dobrze ? ew. jak sprawdzić czy czujki czadu działają poprawnie ?
    2. czujki pir 6 poddasze strefa poddasze
    3. czujki pir 6 parter strefa parter

    1. Chciałbym załączać z kl. na poddaszu - tylko parter
    2. Chciałbym załączać / wyłączać z kl. w garażu obie strefy

    Oczywiście strefy zależne - czyli np :
    1. Strefa Poddasze - AND przy uzbrojeniu (6 pir poddasze)
    2. Strefa Parter - OR przy uzbrojeniu strefy 3 (6 PIR dół)
    3. Strefa W-parter - załączana hasłem (brak czujek)
    4. Strefa W-wszystko - uzbrojenie strefy 3 W-parter (uzbraja strefę 2 ) i czy uzbroi strefę 1 poddasze?

    lub:
    Wejścia wirtualne 82. według wyjścia - jak dokładnie ma wyglądać oprogramowanie takiego rozwiązania ?


    ew. inne lepsze rozwiązanie

    Z góry thx za pomoc.
REKLAMA