Co sądzicie o tym telefoniku moim zdaniem w tej cenie jest to jeden z lepszych telefonów z MP3 mam zamiar kupić go proszę o jakieś rady na co patrzeć przy zakupie aby nie popełnić głópoty ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamA_r_K napisał:Hmmm
No fon jest naprawde dobry jak na te ceny sam miałem takiego i nienarzekałem na niego.
Powinieneś zwrucić uwagien zasięg, no i na baterie czy jest orginalna czy zmieńana bo jak jest orginał to może być juz troche dojechana.
Pozdro.