Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung D900i - Resety telefonu po włożeniu karty pamięci

Starykot 25 Gru 2012 19:53 1182 1
  • #1 25 Gru 2012 19:53
    Starykot
    Poziom 16  

Witam, mam taki dziwny problem z telefonem, po włożeniu karty pamięci telefon się zawiesza, po czym wyświetla się powitalne logo samsunga, za chwilę ekran robi się czarny, znów logo i tak w kółko.
    Karta 512mb, oprogramowanie w telefonie to D900iBRGF6.
    Slot wydaje się być czysty, styki niepokrzywione, karta pamięci ok, w innym telefonie i odtwarzaczu dvd działa.

• #2 27 Gru 2012 14:59
    dxxx

Poziom 24  

Ja bym jeszcze włożył do tego telefonu inną kartę pamięci i zobaczył jak się na innej zachowuje. Ewentualnie czy ktoś nie wymieniał złącza systemowego i nie przegrzał płyty?

Kiedyś w SE K800 miałem taki błąd, że podczas robienia zdjęć zapisały się na niej źle pliki (pod kompem było je widać z rozszerzeniem tmp i dużo ważyły, tak jakby jpg przed kompresją), po usunięciu tych plików telefon normalnie działał.

Kilka razy po prostu karta była walnięta, ale jak nie zadziała na innej karcie też, to ja bym szukał zawilgocenia w telefonie. Ostatnio miałem Nokie X3 i było minimalne zwarcie między jednym elementem smd a ekranem - telefon karty pamięci nie widział, po wyczyszczeniu wszystko wróciło do normy.

1. karta
    2. wilgoć
    3. czytnik kart pamięci

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME