Witam . Jakiś czas temu w moim ciapku poszła woda do oleju w silniku, czego skutkiem był kapitalny remont. Wymieniono tuleje, tłoki, pierścienie , słowem wszystko oprócz wału. Z górnych partii silnika zregenerowałem głowice, bo jeden zawór wydechowy nie trzymał, wymieniłem też wtryskiwacze. Niby wszystko było ok. ale po pewnym czasie silnik od czasu do czasu zaczął dostawać dziwnych wibracji. Trząsł się tak że latały zęby i w niedługim czasie zawiasy od maski popękały.
Znajomy podpowiedział, że to musi być pompa wtryskowa więc kiedy sezon się skończył pompa w ręce i do regeneracji, a z pompą wtryski do przejrzenia żeby nie było niepewności. Pompa jest zregenerowana ale cieknie na samej górze tam gdzie są wyjścia na przewody wys. ciśnienia, a ciapek dalej ma napady drgawek tylko trochę jakby mniejsze. Proszę o podpowiedź czy można dokręcić jakoś tą pompę i czy ktoś ma pomysł na te drgania?
Znajomy podpowiedział, że to musi być pompa wtryskowa więc kiedy sezon się skończył pompa w ręce i do regeneracji, a z pompą wtryski do przejrzenia żeby nie było niepewności. Pompa jest zregenerowana ale cieknie na samej górze tam gdzie są wyjścia na przewody wys. ciśnienia, a ciapek dalej ma napady drgawek tylko trochę jakby mniejsze. Proszę o podpowiedź czy można dokręcić jakoś tą pompę i czy ktoś ma pomysł na te drgania?