Witam. Mam problem z radiem SONY CDX-GT410U. Otóż kupiłem radio, podpiąłem zasilanie itd. ale radio nie reaguje na żaden guzik czyli jednym słowem się nie włącza lecz działa pobieranie płyt oraz ich wysuwanie. Jeśli miał ktoś podobny problem to prosiłbym o rozwiązanie problemu bo nie wiem czy radio ma wadę czy problem tkwi w źle podpiętych kablach lub elektryce samochodu.