Witam. Zakupiłem radioodbiornik ZSP NANO DTM SYSTEM z szarymi pilotami. Chcę go podłączyć do mojego napędu HORMANN GTD 50. Potrzebuję dowiedzieć się który kabel gdzie?? Podaje link z schematami mojego napędu, nie wiem czy w czymś pomogą... http://smolka-berlin.de/includes/download_pdf.php?ID=601
W nowym radioodbiorniku są następujące wyjścia
Będę wdzięczy na pomoc.
Dodano po 1 [minuty]:
Przepraszam za źle odwrócony obrazek.
W nowym radioodbiorniku są następujące wyjścia
Będę wdzięczy na pomoc.
Dodano po 1 [minuty]:
Przepraszam za źle odwrócony obrazek.