Nie wiem jak ustawić bios aby zaczęło się bootowanie z oryginalnej płyty z systemem win 7. Proszę o pomoc , ponieważ nienawidzę windowsa 8.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie taminformatyczek napisał:Prawdopodobnie masz UEFI i musisz w ustawieniach przestawić opcję o nazwie Secure boot lub podobną na disabled.
PRL napisał:Ostatnio zmieniałem W8 na W7 w Samsungu (nie pamiętam modelu).
Przy próbie ładowania instalki W7 miałem komunikat o zabezpieczniu przed instalowaniem tego systemu. Okazało się, że w BIOSie była pozycja (zabij, ale nie pamiętam jak się nazywała), która mówiła o tym zabezpieczeniu. Wyłączyłem ją i zainstalowałem W7.