Mam Lapka od znajomego, którego wkurza już Winda 8.0 (64bit) i chce przejść na 7-demkę (64bit). póki co nie byłem nawet w stanie zbootować go z bootowalnej płyty z MHDD ani z PenDriva z Win7(64Bit).
Pierwsze pytanie, jak to poustawiać w biosie, żeby z czegokolwiek zaczął bootować oprócz HDD, czy lepiej sformatować dysk na innym komputerze i mieć problem bootowania windy z głowy.
Jakich problemów mogę się spodziewać podczas instalacji czy korzystania z win 7 na tym laptopie, bo wiem, że HP-k wpisał w BIOS'a zabezpieczenia przed zmianą systemu.
Sterowniki znalazłem w innym temacie więc raczej ze znalezieniem ich nie będzie większego problemu.
Pierwsze pytanie, jak to poustawiać w biosie, żeby z czegokolwiek zaczął bootować oprócz HDD, czy lepiej sformatować dysk na innym komputerze i mieć problem bootowania windy z głowy.
Jakich problemów mogę się spodziewać podczas instalacji czy korzystania z win 7 na tym laptopie, bo wiem, że HP-k wpisał w BIOS'a zabezpieczenia przed zmianą systemu.
Sterowniki znalazłem w innym temacie więc raczej ze znalezieniem ich nie będzie większego problemu.