mysle o sprawieniu sobie interfejsu do gazu,
instal. gazowa jest marki lovato, tyle ze nie wiem jaka centralka/sterownik: lov-eco, lovecorb czy cos innego??
moze mi ktos wyjasnic gdzie moge znalezc informacje na ten temat?? (szukac w dokumentacji, pod maska na sprzecie??)
Dodano po 1 [godziny] 30 [minuty]:
posiadam inst. gaz.:
reduktor/zawor gazowy: lovtec
wielozawor: tomasetto
uklad elektron.: al700
tak wiec centralka/sterowniki do mojej inst. gazow. to wlasnie al700 i o takiej wlasnie nazwie (al700) softu potrzebuje??
instal. gazowa jest marki lovato, tyle ze nie wiem jaka centralka/sterownik: lov-eco, lovecorb czy cos innego??
moze mi ktos wyjasnic gdzie moge znalezc informacje na ten temat?? (szukac w dokumentacji, pod maska na sprzecie??)
Dodano po 1 [godziny] 30 [minuty]:
posiadam inst. gaz.:
reduktor/zawor gazowy: lovtec
wielozawor: tomasetto
uklad elektron.: al700
tak wiec centralka/sterowniki do mojej inst. gazow. to wlasnie al700 i o takiej wlasnie nazwie (al700) softu potrzebuje??