Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco Daily - prędkościomierz działa z opóźnieniem

06 Lut 2013 23:12 3438 4
  • Poziom 7  
    Witam !
    Potrzebuje porady
    Mam iveco daily 35s14 z 2009 roku problem jest z prędkościomierzem zaczyna pokazywać od 40 km/h, czujnik do licznika(skrzynia) został zmieniony

Dzięki !
  • Poziom 7  
    Do tego dodam ze tempomat działa do 40 km/h i mogę go na postoju używać jako regulacje wolnych obrotów. Proszę o pomoc !!!
    Dzięki
  • Poziom 10  
    Witam u mnie jest podobny problem w Iveco 35c12 z 2007r licznik działa dopiero po przekroczeniu 40stki i nieraz potrafi się zatrzymać na jakieś prędkości na kilka sekund . Byłem w serwisie po całym dniu kopania stwierdzili że uszkodzona może być wiązka lub body komputer. Podłożyli z innego iveca licznik i czujnik w skrzyni nic to nie dało . Jak na noc odłączę akumulator to rano działa dobrze do czasu jak się nagrzeje a potem znów szaleje. Dodam jeszcze ze jak jadę poniżej 40stki to licznik km. przejechanych też nie wskazuje. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam ponownie u mnie uszkodzona była wiązka wymiana i teraz jest ok
  • Poziom 7  
    Powracam do tematu z licznikiem przyczyną była wiązka z trzema złączami pod radiem (przyłączenie do tachografu) te przewody były ze sobą zgrzane i robiły zwarcie po wymianie kabli wszystko zaczęło działać.
    Pozdrawiam :spoko: