Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konwerter satelitarny quad który będzie najodpowiedniejszy?

07 Lut 2013 15:51 13809 8
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich
    Poszukuję dobrego i w miarę niedrogie konwertera tak bym mógł na trzech różnych dekoderach odbierać telewizję. Mam oczywiście wszystkie pakiety wykupione i opłacone, teraz tylko sprzęt czeka na konwerter i podłączenie.
    Przejrzałem wątki na forum, sporo rzeczy się dowiedziałem lecz niestety nie spełniły moich oczekiwań.

Przejrzałem ofertę kilku sklepów stacjonarnych i moją uwagę zwrócił taki konwerter TechniSat DIGI QUAD LNB

Cena podana w sklepie to 89zł, czy jest on warty kupna? Czy podczas deszczu, śniegu czy mocnego wiatru sygnał nie będzie zanikał?

Przejrzałem też oferty na allegro, teraz pada pytanie czy któryś z niżej wymienionych konwerterów jest warty kupna:
    -Konwerter INVERTO quad BLACK PREMIUM IDLB-QUDL40-PREMU-OPP
    -Konwerter ZINWELL-VISIBLEWAVE QUAD FULL HD 3D
    -Konwerter QUAD LQP-04H OPTICUM PREMIUM
    -Konwerter MITON QUAD MT-204S CYFRA+ HD 3D 0.1 DB
    -Konwerter MAXIMUM FULL HD QUAD 0,1dB

Który waszym zdaniem będzie najodpowiedniejszym konwerterem? Jeśli chodzi o koszta jakie chce przeznaczyć na ten konwerter to około 80-90zł

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    INVERTO
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Nie ukrywam, że póki co na standardowym sprzęcie od Cyfrowego Polsatu żadnego problemu z zakłóceniami nie mam. Ale skupmy się głownie na tym konwerterze.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    mihal2002 napisał:

Każdy konwerter jest dobry.

Skoro każdy konwerter jest dobry to czemu użytkownik "LeDy" napisał by szukać najdroższego? Więc według niego powinienem kupić konwerter Technisat za 89zł, bo jest najdroższy z tego co wymieniłem.

Chciałem też dodać, że już nie widnieje post użytkownika "LeDy".

mihal2002 napisał:

To tak jak być antenę do pokoju schował i chciał oglądać. Więc żadnej gwarancji nie ma i szkoda głupie pytania zadawać.

Takie pytanie zadałem ponieważ szukając opinii na temat konwerterów natknąłem się na wypowiedź użytkownika który stwierdził, że gdy zaczął używać taniego konwertera zaczęły się problemy z odbiorem sygnału.
  • Poziom 43  
    Brylllant napisał:
    mihal2002 napisał:

Każdy konwerter jest dobry.

Skoro każdy konwerter jest dobry to czemu użytkownik "LeDy" napisał by szukać najdroższego? Więc według niego powinienem kupić konwerter Technisat za 89zł, bo jest najdroższy z tego co wymieniłem.

Chciałem też dodać, że już nie widnieje post użytkownika "LeDy".

mihal2002 napisał:

To tak jak być antenę do pokoju schował i chciał oglądać. Więc żadnej gwarancji nie ma i szkoda głupie pytania zadawać.

Takie pytanie zadałem ponieważ szukając opinii na temat konwerterów natknąłem się na wypowiedź użytkownika który stwierdził, że gdy zaczął używać taniego konwertera zaczęły się problemy z odbiorem sygnału.
    No chyba jest logiczne, że co jest dobre to musi być drogie.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    I tak wszystko Made in China.
    Miałem INVERTO QUAD BLACK PREMIUM i padł po niespełna trzech latach.
    Obecnie GLOBO QUAD OPTICUM LMQP-04H działa bezproblemowo od ponad roku i nie widzę różnicy między nim a wcześniejszy INVERTO.
  • Poziom 10  
    Kupiłem invert quad black premium z 5 lat gwarancji, podłączyłem wszystkie 3 dekodery, wszystko działą.
    Temat do zamknięcia.