Hej. Jak w prosty sposób z sygnalu sinusoidalnego (ze wzmacniacza tranzystorowego) o skladowej stałej 2,5 V i wartosci miedzyszczytowej 4 wolty wyzucic skladowa stala. Tak żeby dostac ten sam sygnal bez stalej. Wstawiam kondensator ale z drugiej strony nie jest za dobrze.
Nie powielaj tematów!
j.
. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php
Nie powielaj tematów!
j.