Jak załadować system z dysku CD-Rom? Kiedy ustawiłem w BIOS start z płyty, włożyłem do napędu CD płytę i zresetowałem komputer, zaczął się normalnie ładować Windows XP. Napęd sprawny, mam stację dyskietek, ale tylko wymienną z CD-Rom, a z tego co wiem podczas pracy wymiana między FDD a CD jest niedozwolona. Co zrobić aby zainstalować system Windows Millenium a nie grzać XP który tnie się jak cholera?