Witam,
mam mały problem i nie mogę sobie poradzić.
Mam router WR741ND, i chcialbym odbierac nim sygnał wifi, a nastepnie poprzez kabel rozsyłać go do kompa, tylko po kilku godzinach próby ustawienia ciągle nie działa.
Połączenie ma wyglądac tak Livebox wysyła sygnał wifi, router 741 podłączony przewodem do kompa ma odbierać sygnał, a na kompie ma być dostęp do internetu.
mam mały problem i nie mogę sobie poradzić.
Mam router WR741ND, i chcialbym odbierac nim sygnał wifi, a nastepnie poprzez kabel rozsyłać go do kompa, tylko po kilku godzinach próby ustawienia ciągle nie działa.
Połączenie ma wyglądac tak Livebox wysyła sygnał wifi, router 741 podłączony przewodem do kompa ma odbierać sygnał, a na kompie ma być dostęp do internetu.