Koledzy mam problem ;/
Rozłączyłem wczoraj wtyczki z elektroniki Mastercooka (oczywiście jak w temacie)
i nie wiem jak je teraz spiąć.
Dokładnie chodzi o taka mała wtyczkę z dwoma niebieskimi cienkimi przewodami.
Czy ktoś wie w jakie gniazdo mam ją wpiąć ??
j3 czy j5 ?? Nie chciał bym czegoś uszkodzić.
Bardzo bym prosił o pomoc.
Z góry dziękuję.
Rozłączyłem wczoraj wtyczki z elektroniki Mastercooka (oczywiście jak w temacie)
i nie wiem jak je teraz spiąć.
Dokładnie chodzi o taka mała wtyczkę z dwoma niebieskimi cienkimi przewodami.
Czy ktoś wie w jakie gniazdo mam ją wpiąć ??
j3 czy j5 ?? Nie chciał bym czegoś uszkodzić.
Bardzo bym prosił o pomoc.
Z góry dziękuję.