Jakim? Szklarskim, napisalem. Najlepiej wprowadzic ile sie da w szczeline/dziure (dobrze jakby wyszedl odrobine na druga-wewnetrzna strone zbiornika) i posmarowac mocno na zewnatrz. Do pelnego zwiazania nie ruszac. To fakt, ze sa plastiki do ktorych silikon moze nie trzymac ale w Amice powinien. Jezeli silikon nie zlapie wystarczajaco to juz na pewno nie dwuskladnikowy (z tych popularnych). Jest po prostu za twardy po zwiazaniu i odejdzie od plastiku. Szkoda czasu i ewentualnie silnika, ktory moze byc narazony na zalanie
Pozdrawiam