Witam
Mam problem z połaczeniem amplitunera z telewzorem i tunerem polsatu, mianowicie łaczę te urzadzenia przez HDMI, czyli z tunera do amplitunera a potem wyjsiem out do telewizora. Wszystko działa jak amlituner jest włączony, jak włączam go w tryb czuwania to obraz znika (nie z sieci). Nie wiem czy jest mozliwośc aby satelita działa bez konieczności uruchamiania amplitunera. trochę to uciążliwe i powoduje zużycie prądu bo amlituner musi być cały czas właczony, może ktoś mi pomoże no nie bardzo umiem sobie z tym poradzić.
Mam problem z połaczeniem amplitunera z telewzorem i tunerem polsatu, mianowicie łaczę te urzadzenia przez HDMI, czyli z tunera do amplitunera a potem wyjsiem out do telewizora. Wszystko działa jak amlituner jest włączony, jak włączam go w tryb czuwania to obraz znika (nie z sieci). Nie wiem czy jest mozliwośc aby satelita działa bez konieczności uruchamiania amplitunera. trochę to uciążliwe i powoduje zużycie prądu bo amlituner musi być cały czas właczony, może ktoś mi pomoże no nie bardzo umiem sobie z tym poradzić.