Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer vsx 527 - jak połaczyć z tunerem cyfrowym polsat

prockey 01 Mar 2013 17:42 1365 2
  • #1 01 Mar 2013 17:42
    prockey
    Poziom 2  

Witam
    Mam problem z połaczeniem amplitunera z telewzorem i tunerem polsatu, mianowicie łaczę te urzadzenia przez HDMI, czyli z tunera do amplitunera a potem wyjsiem out do telewizora. Wszystko działa jak amlituner jest włączony, jak włączam go w tryb czuwania to obraz znika (nie z sieci). Nie wiem czy jest mozliwośc aby satelita działa bez konieczności uruchamiania amplitunera. trochę to uciążliwe i powoduje zużycie prądu bo amlituner musi być cały czas właczony, może ktoś mi pomoże no nie bardzo umiem sobie z tym poradzić.

0 2
  • #2 01 Mar 2013 18:17
    houruk
    Poziom 18  

Jaki dekoder polsatu? Podłącz go bezpośrednio do tv a dźwięk do ampli kablem optycznym lub chinch w zalezności jakie ma wyjścia dekoder.

0
  • #3 01 Mar 2013 18:53
    prockey
    Poziom 2  

dekoder polsat hd 5000, podłaczenie audio do dekodera to jest to jakieś rozwiązanie, ale może ktos miał taki problem i wie jak to ustawić w menu, kupiłem amplituner używany więc nie wiem czy jest na 100% sprawny. Teoretyczne powinno wszystko działać. To mój pierwszy amplituner więc nie ma tak za bardzo rozeznania.

Dodano po 29 [minuty]:

witam -wymieniłem kable hdmi i teraz działa, jeden kupiłem kiedyś w markecie i pewnie jest do d......Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo