Witam, mam problem z odpaleniem Firefox-a. Działał, działał i nagle przestał działać – wyskakuje komunikat o następującej treści: „Mozilla-narzędzie zgłaszania awarii. Program Firefox uległ awarii w wyniku błędu. Przy następnym uruchomieniu nastąpi próba przywrócenia otwartych okien i kart.”
Niestety przy następnym uruchomieniu nadal wyskakuje ww. komunikat. Próbowałem trybu awaryjnego (tu z przytrzymanym klawiszem SHIFT uruchamia się tryb awaryjny), odinstalowałem i ponownie instalowałem program i nic. Przywracałem ustawienia fabryczne, praktycznie wszystkiego próbowałem i nic.
Co mam zrobić, aby zadziałał Firefox? Czekam na podpowiedzi.
Dzięki i pozdrawiam.
Folofolo.
Niestety przy następnym uruchomieniu nadal wyskakuje ww. komunikat. Próbowałem trybu awaryjnego (tu z przytrzymanym klawiszem SHIFT uruchamia się tryb awaryjny), odinstalowałem i ponownie instalowałem program i nic. Przywracałem ustawienia fabryczne, praktycznie wszystkiego próbowałem i nic.
Co mam zrobić, aby zadziałał Firefox? Czekam na podpowiedzi.
Dzięki i pozdrawiam.
Folofolo.