Witam mam pytanie odnośnie przewodów WN czy istnieje jakiś sposób na ich regeneracje gdzieś czytałem, że należy je dobrze wyczyścić np. benzyną a nastepnie zabezpieczyć bezbarwną pastą do butów (lub jakimś preparatem-nazwy nie znam).
Regeneracje mam tu na myśli przedłużenie momentu do ich wymiany na nowe. Pozdrawiam.
PS. Ruszylem ten temat bo instalacja LPG w escort'cie z 91r. mi strzela, a czytałem, że to w większości przypadków z winy przewodów WN.
Regeneracje mam tu na myśli przedłużenie momentu do ich wymiany na nowe. Pozdrawiam.
PS. Ruszylem ten temat bo instalacja LPG w escort'cie z 91r. mi strzela, a czytałem, że to w większości przypadków z winy przewodów WN.