Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrum multimedialne w domu jednorodzinnym

17 Mar 2013 14:29 2100 4
  • Poziom 11  
    Witam,
    zastanawiam się nad zbudowaniem centrum multimedialne w domu jednorzodzinnym, jednak nie wiem od czego najlepiej zacząć.

Co chciałbym osiągnąć:
    By w kąciku w domu stał sobie mały serwer multimedialny z dyskiem twardym, na który składowałbym różne filmy i muzykę i najlepiej przez WIFI mógł odbierać filmy na 2-3 telewizorach w domu.

Czy moglibyście mi coś ciekawego i dobrego polecić ?
  • Poziom 11  
    widzę że post mało atrakcyjny, a ja dalej po przejrzeniu kilku artykułów czuje że już sam nie wiem na co się zdecydować ...
  • Poziom 18  
    Ostatnio czytałem o takich centrach multimedialnych na androidzie nie mam bezpośredni linków do artykułu ale może przy odrobinie chęci znajdziesz coś ciekawego na ten temat
  • Poziom 1  
    Asus O!Play TV Pro :D posiadam tego asusa jest bardzo fajny ,miałem wiele urządzeń tego typu i przy tym zatrzymałem się na dłużej.Fakt czasami potrafi zamulić ale to zdarza się bardzo rzadko.Obecnie zrezygnowałem z serwera i do asusa zamontowałem 3t dysk co jest trochę mało dla mnie ale bardzo fajnie współpracuje ze sprzętem w domu ,jest połączony z wndr 4500 a do tego dwa laptopy dwa kompy ps i 360 telefony i jest naprawdę ok ,jedna wada to bt trochę wolno pobiera i to nie wina łącza .Dobrze kopiuje ,wysyłanie pliku 20gb z kompa zajmuje kolo 20-30 minut to jest max .Nowy soft przyspieszył tuner tv ze od razu po włączeniu programu jest obraz.Aha jeszcze jedno testowałem i trochę wolno kopiuje na pena ale może to wina sprzętu.Tak wiec jak budować coś fajnego to się opłaca gdyż często są aktualizacje i coś wnoszą ciekawego .NAPRAWDĘ POLECAM :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D