Witam, mam pytanie:
Czy jest ktoś może w posiadaniu szybkiej instrukcji (ew. uruchomieniowej) programu PSPad? Szukałem po necie i nic nie znalazłem, jedynie jakieś tutoriale na youtube, ale wolałbym coś na papierze. Chodzi mi o to, jak i gdzie zdefiniować (jeśli konieczne) ścieżki, kompilator (czy może jest potrzebny jakiś zewnętrzny), założyć projekt html, itd... Programu mam zamiar używać do pisania stron w html, w temacie którego obecnie jestem zielony, ale chciałbym troszeczkę się poduczyć, ze względu na to, że czasem przydałby mi się w pracy.
Czy jest ktoś może w posiadaniu szybkiej instrukcji (ew. uruchomieniowej) programu PSPad? Szukałem po necie i nic nie znalazłem, jedynie jakieś tutoriale na youtube, ale wolałbym coś na papierze. Chodzi mi o to, jak i gdzie zdefiniować (jeśli konieczne) ścieżki, kompilator (czy może jest potrzebny jakiś zewnętrzny), założyć projekt html, itd... Programu mam zamiar używać do pisania stron w html, w temacie którego obecnie jestem zielony, ale chciałbym troszeczkę się poduczyć, ze względu na to, że czasem przydałby mi się w pracy.