Witam.
Szukam jakiegoś programu , który zliczałby całkowity czas połączenia modemowego w danym miesiącu a po przekroczeniu limitu ustalonego wcześniej nie pozwalałby połaczyć się z internetem, aż do następnego miesiąca. Najlepiej żeby zmiana limitu połączenia byłaby możliwa tylko przez podanie właściwego hasła.
Szukam jakiegoś programu , który zliczałby całkowity czas połączenia modemowego w danym miesiącu a po przekroczeniu limitu ustalonego wcześniej nie pozwalałby połaczyć się z internetem, aż do następnego miesiąca. Najlepiej żeby zmiana limitu połączenia byłaby możliwa tylko przez podanie właściwego hasła.