Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polskie aplikacje, na angielską wersję Samsung smart TV

broodaabwa 31 Mar 2013 17:31 41745 4
    broodaabwa
    Level 2  
    Witam
    Mieszkam w UK, i tutaj zakupiłem telewizor smart tv, UE46ES7000.
    Telewiozor jest przystosowamny pod brytyjski rynek, i w Samsung Apps nie mogę znaleźc żadnej polskiej aplikacji, które wg tego co pisze producent, sa dostępne na smart tv, tyle że dedykowane na polskę.
    Tutaj znalazłem liste aplikacji które powinny być dostepne
    http://www.samsung.com/pl/smarttv/#start
    ja u siebie nic z tego znaleźć nie mogę.
    Czy jest jakaś opcja instalcji tych aplikacji na moim tv ??
    Jeśli tak to jak ??
    POZDRAWIAM
    Jingiel
    Level 21  
    Ten model występuje również na polskim rynku. A masz możliwość wyboru regionu, języka w menu na polski?
    broodaabwa
    Level 2  
    Miałem mozliwość, i wybrałem język Polski
    Ale w wyborze kraj, miałem tylko możliwość Wielka Brytania i Irlandia.
    Może jest jakas opcja wrzucenia polskich aplikacji w inny sposób
    Jingiel
    Level 21  
    Wydaje się to możliwe. Musisz przeczytać na stronie SamyGo. wiki.samygo.tv. I jeszcze opisy znalezione w necie:

Pierwszy opis:
    Wejdz do smart hub. Nacisnij kolejno: przewijanie do przodu, 2,8,9, przewijanie do tylu. w tym momencie powinno wyskoczyc menu z lista krajow do wyboru. wybierasz Polska i wszystko powinno sie samo zainstalowac. wszystkie aplikacje dzialaja w UK oprocz iplex. Wyskakuje ze nie jestes na terytorium Polski.

Drugi opis.
    1. wlaczyc smart hub

2. kliknac niebieski przycisk (ustawienia )

3. wyskakuje okno i zaznaczamy resetuj (TV wymaga podania pinu to ten ktory podaliscie przy pierwszej instalacji , blu-ray tego nie wymaga)

4. po resecie wyskoczy pierwsze okno zby zaakceptowac jakies tam warunki dajemy NIE ZGADAM SIE , potem drugie okno wyskoczy z czyms podobnym i tez dajemy NIE ZGADZAM SIE lub NIE AKCEPTUJE (dokladnej formu juz nie pamietam ale chodzi o to aby dac na NIE)

5. i teraz klikamy strzalki w prawo >> nastepnie kolejno liczby 2 8 9 po czym strzalki w lewo <<

6. po w/w wyskakuje okno z wyborem chyba wszystkich panstw swiata wybieramy kraj ktory nas interesuje i cieszymy sie zadanymi aplikacjami.
    broodaabwa
    Level 2  
    Super, zadziałało.
    Teraz smart hub zmienił swoje oblicze, na cieszy dużo bardziej.
    Dziękuje za pomoc
    :D