Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 2.0 hdi 2002r - Dorobienie klucza z c.z.

07 Kwi 2013 22:29 4749 4
  • Poziom 12  
    Witam, temat wielokrotnie poruszany ale chciałbym zebrać go w całość i wyjaśnić pewne rozbieżności. Kupiłem bite 307 z jednym kluczem, bez karty kodów i chcę dorobić klucz z pilotem. Mogę iść do ASO ale dla mnie to trochę za drogo. Czytałem, że można kupić czysty klucz i go zaprogramować ale trafiłem też na posty gdzie ludzie kombinowali z używanym kluczem plus dorobiony grot. Moje pytania:
    1. czy rozwiązanie z używanym kluczem będzie działać czy klucz musi być nowy?
    2. czy w przypadku używanego klucza trzeba dokupić nowy transponder?
    3. czy kod klucza dostanę tylko w ASO czy można wyciągnąć z BSI?
    PS. mam dostęp do PP2000
  • Poziom 35  
    W przypadku używanego klucza musisz mieć nowy transponder. Kod kupisz w serwisie lub odczytaj z BSI
  • Poziom 12  
    Czy po założeniu nowego transpondera będzie prawidłowo działać centralny zamek i immo? Czytałem, że transponder oraz elektronika pilota muszą pochodzić z jednego klucza stąd moje wątpliwości. Drugie pytanie jak z BSI odczytać kod?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Długa droga przed tobą jak chcesz to zrobić sam, taniej i szybciej będzie jak to komuś zlecisz. No chyba że posiadasz sprzęt. Jak masz programator to poczytaj motorlkę w BSI. Z odczytanego wsadu policz sobie kalkulatorem PIN, jak już odczytasz to PP2000 adaptujesz transpondery i przyuczasz nowy pilot.
  • Poziom 12  
    Nie będę odczytywał PINu z BSI bo widzę, że to faktycznie sporo zabawy i mnie przerasta. Pójdę do ASO albo skorzystam z którejś ze stron UK, gdzie za kilka £ podają PIN na podstawie VIN.