Witam mam następujący problem i zarazem pytanie
Czy da sie tak zrobic
- a mianowicie - mam wykupiony za ponad 800 zł serwer w onecie http://hosting.onet.pl/..
wszystko ladnie i pięknie ale czy da sie go tak ustawić zeby mi archiwizował poczte wychodzącą z mojego kompa z jakiegoś klienta poczty np.: outlooka czy, Foxmaila
<chodzi mi zeby archiwizacja byla zapisywana na serwerze nie na kompie>
Jeśli sie da - to w jaki sposób...
Za pomoc gooorrrąco dziekuje i pozdrawiam
Czy da sie tak zrobic
wszystko ladnie i pięknie ale czy da sie go tak ustawić zeby mi archiwizował poczte wychodzącą z mojego kompa z jakiegoś klienta poczty np.: outlooka czy, Foxmaila
<chodzi mi zeby archiwizacja byla zapisywana na serwerze nie na kompie>
Jeśli sie da - to w jaki sposób...
Za pomoc gooorrrąco dziekuje i pozdrawiam