logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak archiwizować pocztę wychodzącą na serwerze Onet z Outlooka/Foxmaila?

Talibanczyk 25 Lut 2005 09:55 1501 1
REKLAMA
  • #1 1263727
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2547
    Pomógł: 115
    Ocena: 75
    Witam mam następujący problem i zarazem pytanie :)

    Czy da sie tak zrobic :)- a mianowicie - mam wykupiony za ponad 800 zł serwer w onecie http://hosting.onet.pl/..

    wszystko ladnie i pięknie ale czy da sie go tak ustawić zeby mi archiwizował poczte wychodzącą z mojego kompa z jakiegoś klienta poczty np.: outlooka czy, Foxmaila
    <chodzi mi zeby archiwizacja byla zapisywana na serwerze nie na kompie>

    Jeśli sie da - to w jaki sposób...

    Za pomoc gooorrrąco dziekuje i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 1264175
    mophus
    Poziom 15  
    Posty: 221
    Pomógł: 12
    Ocena: 17
    Jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy, to adresowanie każdego maila do siebie i do odbiorcy.
REKLAMA