Chcę podłączyć do napędu bramy taki łącznik klawiszowy, jak np do dzwonka do drzwi, żeby za jego pomocą można było bramę zamykać / otwierać.
W instrukcji do napędu napisane jest, że należy
W Internecie znalazłem takie przełączniki na kluczyk, jednak nie mogę znaleźć przełącznika impulsowego w formie bezkluczyka.
Co to w ogóle ten przełącznik impulsowy? Czy on się różni czymś od łącznika stosowanego na przykład do dzwonka do drzwi, jeśli tak to jakie parametry?
W instrukcji do napędu napisane jest, że należy
Cytat:
Stosować wyłącznie przełączniki impulsowe
lub na kluczyk.
Nie podłączać dodatkowego napięcia.
W Internecie znalazłem takie przełączniki na kluczyk, jednak nie mogę znaleźć przełącznika impulsowego w formie bezkluczyka.
Co to w ogóle ten przełącznik impulsowy? Czy on się różni czymś od łącznika stosowanego na przykład do dzwonka do drzwi, jeśli tak to jakie parametry?