Mam mały problem.Mianowicie coś mi brzęczy w lewych przednich drzwiach.Auto jest na gwarancji, ale nie chce mi się jechać do serwisu.Może ktoś wie jak zdejmuje się ten plastik z drzwi.Bardzo proszę o pomoc.Mam trochę pojęcia o tym ale boję się sam ruszać bo mogę coś przez niewiedzę uszkodzić.Jeśli to prosta sprawa to bardzo proszę o opis czynności , które trzeba wykonać .Z góry dziękuję