Prośba o pomoc - pralki nie można uruchomić.
Przycisk włączenia i dodatkowe 2 na lewo od niego nie dawały wyraźnego kliku po naciśnięciu, więc zdjąłem obudowę panelu, pozdejmowałem te plastiki nad mikro przełącznikami -> wtedy czuje się klikanie.
Jednak po podłączeniu zasilania i wybraniu programu dioda przy włączniku pralki na panelu nie pali się.
Inne przyciski (np opóźnienie włączenia reaguje, ale pojawiają się jakieś dziwne napisy na wyświetlaczu dla tej funkcji.
Czy w/w objawy prognozują uszkodzenie panelu sterującego
(a może zupełnie coś innego)?
numer na płytce panelu sterującego to:
120200410.
Z góry dziękuję za wskazówki diagnostyczne
Przycisk włączenia i dodatkowe 2 na lewo od niego nie dawały wyraźnego kliku po naciśnięciu, więc zdjąłem obudowę panelu, pozdejmowałem te plastiki nad mikro przełącznikami -> wtedy czuje się klikanie.
Jednak po podłączeniu zasilania i wybraniu programu dioda przy włączniku pralki na panelu nie pali się.
Inne przyciski (np opóźnienie włączenia reaguje, ale pojawiają się jakieś dziwne napisy na wyświetlaczu dla tej funkcji.
Czy w/w objawy prognozują uszkodzenie panelu sterującego
(a może zupełnie coś innego)?
numer na płytce panelu sterującego to:
120200410.
Z góry dziękuję za wskazówki diagnostyczne