Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD

anethka 08 Maj 2013 19:51 2709 8
  • #1 08 Maj 2013 19:51
    anethka
    Poziom 6  

Witam,
    Proszę o wytłumaczenie BABIE jak podłączyć sprzęta jak w temacie. Bardzo proszę ;)
    TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD

0 8
  • Pomocny post
    #2 08 Maj 2013 20:00
    anmedia
    Poziom 39  

Zalacz zdjecie wszystkich gniazd z TV. Najgorzej wypada tutaj jak narazie Kino domowe ktore nie wiele ma mozliwosci. No ale zobaczymy.

0
  • #3 08 Maj 2013 20:14
    anethka
    Poziom 6  

załączyłam fotkę TV. Tak się spodziewałam właśnie, bo to kino już staruszkiem jest...

0
  • Pomocny post
    #4 08 Maj 2013 20:31
    anmedia
    Poziom 39  

Najlepsze polaczenie:
    Dekoder - TV kablem HDMI

Kino z TV najlepiej polacz wyjscie (Kino) -wejscie (tv) - component, zwyklymi chinczami (potrzebny zestaw 3 kabli.

Napisz jak chesz zeby dzwiek byl podlaczony?

0
  • Pomocny post
    #5 08 Maj 2013 20:52
    leszekpo59
    Poziom 26  

[quote="anethka"]Witam,
    Proszę o wytłumaczenie BABIE jak podłączyć sprzęta jak w temacie. Bardzo proszę ;)

Witaj. Spróbuję pomóc. TV Samsung UE32F5500 z kinem Panasonic SA-PT 250 połączyłbym przewodem component Video (Kabel 3xCINCH RCA - 3x CINCH ) w kinie gniazdo component Video out a w TV gniazdo component Video IN . Do TV z dekodera Philips PRV HD podałbym przewód HDMI, w dekoderze gniazdo HDMI a w TV HDMI np 2. Połączenie dekodera z kinem domowym proponowałbym wykonać przewodem 2 X chincz w gniazdo wyjścia sygnału audio oznaczone jako prawy lewy a dwa pozostałe wtyki tego przewodu w kinie podłączyłbym w gniazda AUX L R. Podsumowując potrzebujesz następujące przewody, których przykładowy wygląd masz na załączonych fotografiach.
    TV Samsung UE32F5500 - + kino domowePanasonic SA-PT 250 + dekoder Philips PRV HD

0
  • #6 08 Maj 2013 20:54
    anethka
    Poziom 6  

No i się zawiesiłam - co znaczy jak dźwięk ma być podłączony? :)

0
  • Pomocny post
    #7 08 Maj 2013 21:02
    leszekpo59
    Poziom 26  

anethka napisał:
    No i się zawiesiłam - co znaczy jak dźwięk ma być podłączony? :)

Dźwięk z dekodera podajesz na kino domowe tym przewodem co ma po dwie końcówki ( na pierwszym zdjęciu). Podłączasz je w dekoderze w gniazdo oznaczone jako Lewy Prawy po lewej stronie od tych szerokich gniazd z opisem magnetowid / telewizor.W kinie domowym podłączasz pod gniazdo L R AUX po prawej stronie od tego, gdzie podłączone masz kolumny od kina domowego. Z powodu ubogich wejść w kinie nie będzie zbyt łatwo uzyskać dźwięk z TV na głośnikach kina domowego. O ile chciałabyś oglądać TV bez pośrednictwa kina domowego, to przewód HDMI pozwoli Tobie uzyskać obraz i dźwięk z dekodera poprzez przewód HDMI. Powodzenia. Pozdrawiam

0
  • #8 08 Maj 2013 21:58
    anethka
    Poziom 6  

Dziękuję, dziękuję!!!

Miałam kabelki HDMI i ten z dwoma końcówkami - podłączyłam jak mówiłeś i aktualnie mam i obraz i dźwięk z kina! Super!!!

A czy w takim razie ten z 3 końcówkami też mam podłączać?

Dodano po 26 [minuty]:

o rany! już rozumiem - chodzi o sygnał video, czyli dvd...

już o nic nie pytam...

dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie!

0
  • #9 08 Maj 2013 22:01
    leszekpo59
    Poziom 26  

anethka napisał:
    Dziękuję, dziękuję!!!

Miałam kabelki HDMI i ten z dwoma końcówkami - podłączyłam jak mówiłeś i aktualnie mam i obraz i dźwięk z kina! Super!!!

A czy w takim razie ten z 3 końcówkami też mam podłączać?

Ten z trzema daj prosze miedzy kino a TV. Opis masz we wczesniejszych postach. Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo