A wiec moj problem jest troche ciezki do opisania ale postaram sie. Moja listwa działa ostatnio nieco zadziwiajaco gdyz mam 5 gniazdek i tylko jedno działa poprawnie a aby działy pozostałe gniazdka musze jednoczesnie podłaczyc jakies urzadzenie do działajacego gniazdka bo inaczej nie działa. I najdziwniejsze jest to ze gdy cos podłacze do tych zepsutych gniazd to wtedy w 4 pozostałych gdy sprawdzam probowka to prad jest w obu dziurkach przy plusie i minusie.. Pomocy