WITAM
mam problem z vitkiem po rozłączeniu akumulatora (auto u blacharza)
po podłączeniu akumulatora, wyświetla błąd skrzyni (czerwona kontrolka)
Skrzynia chodziła ok, biegi zmieniała ok, czasami tylko (z niewiadomych dla mnie przyczyn) zaświeca się czerwona kontrolka z kołem zębatym i wykrzyknikiem w środku (na desce rozdzielczej po prawej stronie) i wtedy skrzynia ładuje się w tryb awaryjny i nie zmienia biegów...
a teraz cały czas już świeci...
nie bardzo moę go ruszyć pod SD...
mam problem z vitkiem po rozłączeniu akumulatora (auto u blacharza)
po podłączeniu akumulatora, wyświetla błąd skrzyni (czerwona kontrolka)
Skrzynia chodziła ok, biegi zmieniała ok, czasami tylko (z niewiadomych dla mnie przyczyn) zaświeca się czerwona kontrolka z kołem zębatym i wykrzyknikiem w środku (na desce rozdzielczej po prawej stronie) i wtedy skrzynia ładuje się w tryb awaryjny i nie zmienia biegów...
a teraz cały czas już świeci...
nie bardzo moę go ruszyć pod SD...