witam
Dysponuje orginalnym oprogr.do T 610 /płyta dodawana do tel./ i nie moge zrzucic danych przez "kabelek" Win XP Pro. widzi telefon na tel.idzie wszystko aż miło z telefonu nic . Jeżeli jest możliwość /np.zrzucania zdjęć/bo słyszałem 2 wersje ,to proszę o pomoc .
Dysponuje orginalnym oprogr.do T 610 /płyta dodawana do tel./ i nie moge zrzucic danych przez "kabelek" Win XP Pro. widzi telefon na tel.idzie wszystko aż miło z telefonu nic . Jeżeli jest możliwość /np.zrzucania zdjęć/bo słyszałem 2 wersje ,to proszę o pomoc .