Witam.
Mam ten sam problem z pralką.
Błąd F-01 oznacza "triak silnika", jednak dla mnie sprawa nie jest taka prosta - kody błędów są dla mnie opisane niewystarczająco.
(zaznaczam, że nie znam się na elektryce i elektronice )
Moje pytanie brzmi : czy trzeba wymienić płytę (tzn. kupić nowy moduł), czy jest jakiś inny sposób (np. wymiana triaka na płycie ?)
(niedawno dowiedziałem się co to w ogóle triak i znalazłem go na płycie)
Dla Ciebie najlepiej będzie, jeśli zawołasz kumatego serwisanta.
Bo przecież sam triaka nie wymienisz; nie wiesz, którego i w ogóle...
Poza tym błąd ten może również oznaczać uszkodzenie silnika.
Więc co, grasz w totolotka?