Witam Wszystkich
Mam problem z wieza-podswietlenie glowne wyswietlacza dziala bardzo
slabo-praktycznie malo co widac, oraz equalizer jest jakgdyby "zwarty"
czyli inaczej pokazuje zawsze wartosci maksymalne-na full. Nie pomaga
resetowanie zestawu i wymazywanie z pamieci wczesniejszych nastawow.
Jednoczesnie caly zestaw dziala poprawnie-wszystko dziala jak kiedys.
Bardzo prosze o pomoc -nie mam zielonego pojecia co jest tego przyczyna.
Z gory dziekuje Mariusz
Mam problem z wieza-podswietlenie glowne wyswietlacza dziala bardzo
slabo-praktycznie malo co widac, oraz equalizer jest jakgdyby "zwarty"
czyli inaczej pokazuje zawsze wartosci maksymalne-na full. Nie pomaga
resetowanie zestawu i wymazywanie z pamieci wczesniejszych nastawow.
Jednoczesnie caly zestaw dziala poprawnie-wszystko dziala jak kiedys.
Bardzo prosze o pomoc -nie mam zielonego pojecia co jest tego przyczyna.
Z gory dziekuje Mariusz