jak właczam kompa to nei uruchamia mi sie monitor (cały czas jest na czuwaniu) tylko słysze jeden długi dzwiek i i komputer sie nei ładuje (chociaz słysze ze dysk chodzi ) co to moze byc??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam