Witam!
Właśnie zadzwonił do mnie kolega z problemem. Mianowicie, mówi że odpala kompa i nic się nie dzieje. Nie wyświetla się nic na monitorze, tylko coś piszczy mu w głośniku wewnątrz komputera. Jutro rano mam do niego wpaść i opatrzeć wszystko ... jednak wolałbym abyście jakoś przybliżyli mi ten problem lub rozwiązali go (może ktoś miał kiedyś podobną sytuację)
.
Z góry dziękuję za pomoc ! ! !
Właśnie zadzwonił do mnie kolega z problemem. Mianowicie, mówi że odpala kompa i nic się nie dzieje. Nie wyświetla się nic na monitorze, tylko coś piszczy mu w głośniku wewnątrz komputera. Jutro rano mam do niego wpaść i opatrzeć wszystko ... jednak wolałbym abyście jakoś przybliżyli mi ten problem lub rozwiązali go (może ktoś miał kiedyś podobną sytuację)
Z góry dziękuję za pomoc ! ! !