Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TVN z tunera sat. Czy odbiór jest możliwy bez przeróbek?

jjj 02 Mar 2005 20:12 1657 4
  • #1 02 Mar 2005 20:12
    jjj
    Poziom 2  

mam pytanko,czy jest możliwy odbiór TVNu na odbiorniku cyfrowym typu np.ferguson bez jakiejkolwiek przeóbek tunera.Jeśli tak to jak mogę to zrobić.Następne pytanie to czy mając starszy konwenter który chodził z tunerem analogowym będzie pasował do tunera cyfrowego.Jestem w tych sprawach zielony.

0 4
  • #2 02 Mar 2005 20:25
    pumabit
    Poziom 14  

Odbiór TVN z cyfrowego tunera będzie raczej niemożliwy (bez przeróbek). A co do konwertera to musi być "FULL BAND". Czyli jeśli on ma jakieś 10 lat to może nie odbierać, a jeśli ma poniżej 5 to raczej napewno będzie odbierać.

0
  • #3 02 Mar 2005 22:01
    eaglet
    Poziom 14  

ferguson 6018cr pozwala na odbior tvn ale z karta conax.
    Zeby zdobyc taka karte troche trzeba sie nachodzic, osobom indywidualnym nie daja kart na tvn i tvn7 trzeba zarejestrowac stowarzyszenie milosnikow tvsat lub jakis podobny twor

0
  • #4 03 Mar 2005 18:24
    jjj
    Poziom 2  

Mój konwekter to sharp BSCH86Z10 przywieziony z Niemiec.Mam jeszcze pytanie czy warto kupować tuner sat.naziemno-cyfrowy typu skymax który może odbierać sygnał z talerza oraz z anteny naziemnej.Czy antena naziemna musi być specjalna czy wystarczy zwykła np.jaga.

0
  • #5 04 Mar 2005 10:44
    eaglet
    Poziom 14  

Tuner combo warto kupowac jesli masz mozliwosc w pelni go wykozystac, z tym modelem tunera sa nieraz klopoty poczytaj te forum a napewno znajdziesz opinie.
    Co do anteny to muszi sprawdzic jaki zakres ona poprawnie odbiera i w jakim zakresie jest nadawany sygnal cyfrowy, jesli jestes niedaleko nadajnika to moze wystarczyc antena pokojowa

0