Witam serdecznie forumowiczów. Popsuł mi się wyłącznik silnikowy M611 10-16A, do którego mam podłączony bojler. Chciałbym aby mi ktoś wytłumaczył, ale tak normalnie jak fachowiec zwykłemu śmiertelnikowi, czym jest to urządzenie i dlaczego w obwodzie musi się znaleźć właśnie wyłącznik tego typu, zamiast np. zwykłego "pstryczka"? Druga sprawa dotyczy ewentualnego zamiennika dla wyłącznika silnikowego, ponieważ ten, który mi się zepsuł (uszkodzenie mechaniczne) jest stosunkowo drogi (ceny wahają się w okolicach 120 pln), a skoro istnieje możliwość zastosowania tańszego zamiennika, to po co przepłacać?
z góry dziękuję za zainteresowanie
z góry dziękuję za zainteresowanie