Oto Najnowszy sofcik
Najnowszy Soft do E365 ... 2.1.15.SE.03_1.5
Co tu duzo gadac. Wgraj a się przekonasz. Nowe tapety, dzwonki(wyjeb... w kosmos np. suczki, na spidzie, hit my hart, K-maro, Kon:D itp) w stylu win XP. Np przy właczaniu pokazuje się ładowanie XP
PS: zamieszczałem niedawno tego samego softa w innym poscie , ale został usuniety na moja prosbe bo był uszkodzony. Wiec ci ktorzy pobrali cos z tamtego , bardzo mi przykro ale nic z tym nie zrobia.
Prosze pobrac wszystkie czesci z tad i rozpakowac
W razie problemow piszcie na gg 6371064
Najnowszy Soft do E365 ... 2.1.15.SE.03_1.5
Co tu duzo gadac. Wgraj a się przekonasz. Nowe tapety, dzwonki(wyjeb... w kosmos np. suczki, na spidzie, hit my hart, K-maro, Kon:D itp) w stylu win XP. Np przy właczaniu pokazuje się ładowanie XP
PS: zamieszczałem niedawno tego samego softa w innym poscie , ale został usuniety na moja prosbe bo był uszkodzony. Wiec ci ktorzy pobrali cos z tamtego , bardzo mi przykro ale nic z tym nie zrobia.
Prosze pobrac wszystkie czesci z tad i rozpakowac
W razie problemow piszcie na gg 6371064