logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać najnowszy soft 2.1.15.SE.03_1.5 na E365? Nowe funkcje i poprawki

Kukiz18 03 Mar 2005 22:11 1536 7
REKLAMA
  • #1 1283943
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Oto Najnowszy sofcik :D

    Najnowszy Soft do E365 ... 2.1.15.SE.03_1.5

    Co tu duzo gadac. Wgraj a się przekonasz. Nowe tapety, dzwonki(wyjeb... w kosmos np. suczki, na spidzie, hit my hart, K-maro, Kon:D itp) w stylu win XP. Np przy właczaniu pokazuje się ładowanie XP

    PS: zamieszczałem niedawno tego samego softa w innym poscie , ale został usuniety na moja prosbe bo był uszkodzony. Wiec ci ktorzy pobrali cos z tamtego , bardzo mi przykro ale nic z tym nie zrobia.

    Prosze pobrac wszystkie czesci z tad i rozpakowac

    W razie problemow piszcie na gg 6371064
    Załączniki:
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part04.rar (695.36 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part03.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part02.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part01.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 1283975
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    macie tu jeszcze Flexa z ustwionymi konfiguracjami Wap i MMS dla poskich sieci

    ERA
    IDEA
    PLUS
    Załączniki:
    • GraphicPack.rar (202.86 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #3 1284033
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Acha, jesli pomoge i wszystko bedzie ok to mozecie nacisnac ten mały goziczek "pomogł" przyda mi sie to :D:D: pozdrawiam!!!!
  • #4 1284738
    puchbeary_1
    Poziom 20  
    Posty: 359
    Pomógł: 27
    Ocena: 3
    jak zauwazylem założyłes chyba ze trzy posty z tym samym tematem i zawartością. poza tym w sprawie "pomógł" - na temacie który TY założyłes tylko
    TY możesz w ten sposób komuś podziekować. nawet gdyby ktos chciał ci podziękowac to nie ma takiej możliwości. ech...ludzie...
  • REKLAMA
  • #5 1289369
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    oj juz sie tak nie denerwuj. Nie wiedziałem!!!!!!!!!!!! a jak ty wiesz to sie ciesz, ja nie jestem tak obeznany jak ty, ale moze kiedys sie poprawie. A z tymi postami to w pierszym sie cos popiepszyło i moderatorzy go usuneli a drugi jakos nie wiem czemu wysłał mi sie 2 razy .Pisałem moderatorom zeby go tez usunęli ale jakos tego nie zrobili.

    Przepraszam "puchbeary_1" !!!
  • REKLAMA
  • #6 1293558
    puchbeary_1
    Poziom 20  
    Posty: 359
    Pomógł: 27
    Ocena: 3
    mnie to nie masz za co przepraszac. chlopie ja nic do ciebie nie mam. pozwoliłem sobie tylko wskazac ci że nie tedy droga. bez urazy . :D
  • #7 1294192
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1465
    Pomógł: 137
    Ocena: 16
    ale ty zyjesz tym flashem :) faktycznie juz byly posty blizniacze... :)
    a co do przycisku pomogl hmm po co Ci to? :) satysfakcje sie ma a nie tam "pomogl"...
  • #8 1998087
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Ach te poczatki na elektrodzie.....mysle ze sie juz poprawiłem :)

Podsumowanie tematu

✨ Dostępny jest najnowszy firmware 2.1.15.SE.03_1.5 dla telefonu E365, który wprowadza nowe tapety i dzwonki w stylu Windows XP, w tym animację ładowania systemu przy włączaniu. Użytkownicy są proszeni o pobranie pełnych, poprawnych plików instalacyjnych, ponieważ wcześniejsza wersja była uszkodzona i została usunięta. Dodatkowo udostępniono pliki konfiguracyjne Flex z ustawieniami WAP i MMS dla polskich operatorów sieci: ERA, IDEA oraz PLUS. W dyskusji pojawiły się uwagi dotyczące wielokrotnego zakładania podobnych wątków oraz funkcji „pomógł” na forum, jednak nie wpływają one na techniczne aspekty instalacji i użytkowania oprogramowania.
REKLAMA