logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać najnowszy soft 2.1.15.SE.03_1.5 na E365?

Kukiz18 03 Mar 2005 22:12 996 2
REKLAMA
  • #1 1283949
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Oto Najnowszy sofcik :D

    Najnowszy Soft do E365 ... 2.1.15.SE.03_1.5

    Co tu duzo gadac. Wgraj a się przekonasz. Nowe tapety, dzwonki(wyjeb... w kosmos np. suczki, na spidzie, hit my hart, K-maro, Kon:D itp) w stylu win XP. Np przy właczaniu pokazuje się ładowanie XP

    PS: zamieszczałem niedawno tego samego softa w innym poscie , ale został usuniety na moja prosbe bo był uszkodzony. Wiec ci ktorzy pobrali cos z tamtego , bardzo mi przykro ale nic z tym nie zrobia.

    Prosze pobrac wszystkie czesci z tad i rozpakowac

    W razie problemow piszcie na gg 6371064
    Załączniki:
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part04.rar (695.36 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part03.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part02.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • T66R.2.1.15.SE.03_1.5.part01.rar (2.34 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 1284079
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Szanowni moderatorzy. to tez mozecie usunac bo jakos mi sie 32 razy to samo zamiesciło, sam nie wiem czemu :( przepraszam za moja nieudolnosc :(

    Dodano po 1 [minuty]:

    poprawka: nie "32 razy" tylko "2 razy"...tak to jest jak sie szybko pisze:D
  • #3 2143177
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    Czy wie ktos skad mozna pobrac jakies nowe softy do tej motki??? bo dawno sie tym nie zajmowałem i nie pamietam gdzie co bylo
REKLAMA