Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Gazowa - Wybór Gaz

24 Cze 2013 15:17 2520 5
  • Poziom 8  
    Witam zamierzam kupić taką kuchenkę gazową

http://allegro.pl/nowa-kuchenka-gazowa-4-palnikowa-gwar-2-lata-w24h-i3324158454.html

rodzaj gazu G30 ( LPG )
     Kategoria gazu I-3B/P
     Ciśnienie gazu 37mbar
     Moc grzewcza 3.6 kW
     Zużycie gazu: 262 g/h

i moje pytanie brzmi posiadam butle gazową 11 Kg standardową i czy ona się nada proszę o informacje czy można ją spokojnie kupić gaz mam w butli propan butan
  • Poziom 42  
    maersk napisał:
    posiadam butle gazową 11 Kg standardową i czy ona się nada proszę o informacje czy można ją spokojnie kupić gaz mam w butli propan butan

Jak najbardziej .
  • Poziom 8  
    Witam otrzymałem dziś tą kuchenkę jest to kuchenka turystyczna ! w opisie aukcji nic o tym nie było wspomniane czy taką kuchenkę można użytkować normalnie w domu wydaje mi się że to bubel jakiś ! który stwarza zagrożenie

Kuchenka Gazowa - Wybór Gaz Kuchenka Gazowa - Wybór Gaz

Dodam że kuchenka jest lekka :?: :| :|
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Tak turystyczna,jak "domowa" powinna spełniać określone warunki bezpieczeństwa. .
    maersk napisał:
    Dodam że kuchenka jest lekka

A to nie jest problemem,jeśli tylko wytrzyma nacisk garnka na niej postawionego.
  • Poziom 8  
    posiada wszystkie tam opisane ciśnienia i dokumentacje ale dzięki za odpowiedź :)
  • Poziom 42  
    maersk napisał:
    czy taką kuchenkę można użytkować normalnie w domu
    Dodam jeszcze,ze nowsze kuchenki "domowe" i nie tylko ( nie wiem od ilu lat)posiadają zabezpieczenie "przeciw wypływowe",które odcina gaz do palnika,gdy palnik zgaśnie np.z powodu zalania(coś wykipi). Niemniej jednak, wielu ludzi używa kuchenek, bez takiego zabezpieczenia i nic się strasznego nie dzieje. Trzeba tylko więcej uważać przy korzystaniu z kuchenki.