Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HDD Segate Momentus - Odzyskiwanie danych DMDE po przerwanym recovery

28 Cze 2013 14:08 1317 2
  • Poziom 15  
    Witam,
    mam taki problem: mianowicie chciałem odświeżyć sobie system w moim Asus'ie Seashell i wybrałem recovery. Myślałem, że będę mógł wybrać sobie tryb w jaki sposób będzie przywracany system, czy dane zostaną zachowane czy wszystko zostanie wymazane, itd. Ale do rzeczy: wszedłem w recovery i wybrałem przywracanie systemu. Wyskoczył komunikat o tym, że dane zostaną nadpisane. Kliknąłem ok i pojawiło się okienko z postępem recovery. Dosłownie po 5 sek anulowałem ten proces i wyłączyłem komputer. Dzisiaj kupiłem DMDE Pro (zgodnie z zaleceniem na rosyjskiej stronie producenta za 2400 rubli), ale odzyskuje mi pliki które nie działają. Wszystko niby jest, ale nic nie działa. Zdjęcia, muzyka, dokumenty. Zdjęcia nie są obsługiwane, filmy to samo. Miałem tam bardzo dużo ważnych danych i teraz nie wiem co zrobić. Czy da się to jakoś jeszcze odzyskać, aby działało? TestDisk takie coś naprawi? Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 25  
    Napisz coś więcej ile miałeś partycji, jakiej wielkości, z której chcesz coś odzyskać. Robiłeś SCAN NTFS w DMDE do końca. Jeżeli po 5 sekundach anulowałeś recovery to powinieneś odzyskać większość plików. Podaj screen pa przeskanowaniu NTFS (zakładam że miałeś partycje NTFS)
  • Poziom 15  
    Dwie partycje normalne C: z systemem i D: na pliki (prawie pusta) no i oczywiście ukryta partycja recovery. DMDE zrobiłem skanowanie do końca NTFS, wykryło kilka partycji, próbowałem na trzech od góry i nic to nie dało - ciągle ten sam efekt. Screena z DMDE wkleje rano, bo jeszcze chce zrobić obraz dysku i na nim pracować. Zależy mi na folderze w "C:/Users/" no a konkretnie na moim użytkowniku.

edit: dodałem screena z dmde z wyszukiwania NTFS.

Wielkość partycji C: 117GB
    Wielkość partycji D: 99,9GB (interesuje mnie tylko C: i to co wcześniej pisałem)

HDD Segate Momentus - Odzyskiwanie danych DMDE po przerwanym recovery

W załączniku jeszcze odzyskany plik. Jak wykorzystam wszystkie opcje DMDE będę odzyskiwał DIR'em (darmowy). Chyba, że ktoś zna jakieś dobre narzędzie do odzyskiwania w miare przystępnej cenie.

Danych nie udało się odzyskać w żaden sposób. Zamykam temat.