Witam. Błędy na CARMAN-ie.
100a - obw. pedału przyspieszenia 1
100b - obw. pedału przyspieszenia 2
0001 - regulator ciśnienia paliwa.
Autko w czasie jazdy przy mocniejszym dodaniu gazu wyrzuca kontrolkę silnika (w tym przypadku świec żarowych). Jak na mój słuch także nierówno pracuje.
Błędy wskazują na potencjometr pedału przyspieszenia, ale stawiam bardziej że sytuacja zacznie się od ukochanych w tym samochodzie wtrysków lub pompy.
Miał ktoś podobny przypadek? Ciśnienie na listwie 230. Czyli pożądane.
Czy ktoś miał już podobną sytuację ?
Dodano po 1 [minuty]:
Zapomniałem dodać. Kontrolka jak zaświeca się przy dodaniu więcej gazu zaświeca się i po momencie gaśnie.
100a - obw. pedału przyspieszenia 1
100b - obw. pedału przyspieszenia 2
0001 - regulator ciśnienia paliwa.
Autko w czasie jazdy przy mocniejszym dodaniu gazu wyrzuca kontrolkę silnika (w tym przypadku świec żarowych). Jak na mój słuch także nierówno pracuje.
Błędy wskazują na potencjometr pedału przyspieszenia, ale stawiam bardziej że sytuacja zacznie się od ukochanych w tym samochodzie wtrysków lub pompy.
Miał ktoś podobny przypadek? Ciśnienie na listwie 230. Czyli pożądane.
Czy ktoś miał już podobną sytuację ?
Dodano po 1 [minuty]:
Zapomniałem dodać. Kontrolka jak zaświeca się przy dodaniu więcej gazu zaświeca się i po momencie gaśnie.