Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ?

29 Cze 2013 11:05 1854 1
  • Poziom 12  
    Witam,
    Mam problem z moim alarmem gdy jest aktywny jest OK działa poprawnie jednak jak pilotem go wyłączę to migają mi wszystkie kierunkowskazy i tak cały czas.

Po otwarciu drzwi alarm nie wyje czyli OK a kierunki migają dalej.
    Nie znam modelu alarmu, jedynie podaję zdjęcia. Do alarmu podłączony jest czujnik ultradźwiękowy i czujnik wstrząsowy.

Proszę o informację jaki to model ? I ewentualnie jeżeli zna ktoś przyczynę ustarki to również bardzo proszę o wypowiedź.
    Witam,

Nie znam modelu alarmu, jedynie podaję zdjęcia. Do alarmu podłączony jest czujnik ultradźwiękowy i czujnik wstrząsowy.

Proszę o informację jaki to model ?
    Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ?

Pilot wygląda tak:

Wiązka kabli:

Interesuje mnie jak zaprogramować tą centralkę lub jak ustawić wartości początkowe.

Dodatkowe zdjęcia:

Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ? Nieznany - Identyfikacja alarmu - model ?
  • OptexOptex
  • Poziom 15  
    Model masz na nalepce na procesorze- LFQ211B-15A .
    To najwyraźniej jakiś chińczyk. :cry: