Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ktoś ma jakies modyfikowane softy do siemensa c35??

#Tomek# 06 Mar 2005 00:54 1434 10
  • #1 06 Mar 2005 00:54
    #Tomek#
    Poziom 17  

Moje pytanie czy ktoś ma ciekawy modyfikowany soft do siemensa c35. Może jakies linki albo w załączniku. Z góry dziękuje.

0 10
  • Pomocny post
    #2 06 Mar 2005 01:31
    dyzio86
    Poziom 16  

witam!
    Krótki opis:
    * zmienione napisy w menu (np.Wiadomości na SMS`y -przyszły ,wyszły)
    * zmienione animacje w menu oraz prosze czekac
    * zmieniona animacje startowa,koncowa,pin (jeszcze w produkcji)
    * brak PIK przy wybieraniu numeru
    * wskazniki al`a nokia (+patch od ustatkowania ich)
    * zlikwidowany blad zawieszania "%english"
    * zmienione animacje wysylania SMS`a, alarmu
    * pikniecie po 50 sekundzie (nie po minucie)
    * podświetlenie pod * (gwiazdka:)
    * zlikwidowane ikony VIP,RYSUNEK z książki telefonicznej
    * net-monitor
    * zlikwidowany dźwięk rozładowania baterii
    * licznik znakow w SMS
    * lewy soft odblokowany (dla ery i plusa)
    * od razu przechodzi sie do wybranej funkcji lewy soft (dlugo- konfiguracja)
    * termomert
    * data w postaci Nd 01.08
    * poziom baterii w % (opcja)
    * niewidoczne softkey`e w menu
    * data na wysokości softkeys
    * obniżone logo
    * wygaszacz ekrany - godzina
    * w zamian : przychodzacy SMS ,rozmowa nieodrana, ikona profilu,
    ikona wibry w jednej linii u góry miedzy wskaznikami

ODBLOKOWANE LOGO DLA WSZYSTKICH SIECI!!!!!!
    ORAZ SŁOWNIK T9pl

0
    Załączniki:
  • Pomocny post
    #3 06 Mar 2005 01:44
    Techar
    Poziom 17  

I jeszcze jeden zmodyfikowany soft do w/w siemensa.

Co w nim znajdziemy :

- Zmieniona grafika (animacja wprowadzania PINu, logowania do sieci [profil I&C], grafika pożegnalna, wskaźniki zasięgu, baterii, grafiki przycisków, grafika ikonek SMS i SIM, grafika menu dźwięków, animacja menu SMSów...)
    - Poprawione literówki językowe ("Autpmatyczne wyswietlanie" itp..), usunięty błąd zablokowania telefonu sms'em
    - Netmonitor serwisowy, wybór GSM 900/1800 (FunnyBytes 2.0)
    - Odblokowane niezmienialne menu SIM pod lewym softkey (konfiguracja - długo przytrzymać)
    - Brak Polskiego T9, ponieważ dla mnie jest bezużyteczny, oczywiście jeśli ktoś korzysta to znaleźć go można na www.siemensiak.pl
    - Usunięte komunikaty blokady klawiatury, zamiast tego seksowny Cyfrowy Zegarek!
    - Data na ekranie w formacie DD.MM.RRRR
    - Wyłączone alerty włączania/wyłączania telefonu, zamiast denerwującego sygnału rozładowanej baterii ciche kliknięcie
    - Melodie brzmiące jak polifoniczne, w większości zapożyczone z zestawu moremelodies.zip

Opcjonalnie załączam parę dodatków (katalog DODATKI) :
    - Whistle.mid, wgrywamy jako melodię dodatkową i mamy śniady dzwonek do smsów.
    - flashtype.vkp, patch do vKlay'a, zmieniający typ (header) flasha (C489,E401,E404,9020) w zależności od układu który posiadamy w telefonie (przeważnie C489), aplikujemy po wgraniu całego flasha.
    - bateria_18.vkp, kreski baterii identyczne jak zasięgu.
    - Wskazniki_NOKIA.vkp, Pionowe! wskaźniki ala Nokia, wrzucam je tu tylko celem testów bo są z nimi problemy typu miganie/zanikanie.
    - Termometr_+_Licznik_znakow_SMS.vkp, Temperatura nadajnika, eksperymentalnie poziom naładowania baterii, dodatkowo licznik napisanych znaków w SMSie. Testowo, ponieważ także małe problemy z wyświetlaniem.
    - FullScreenMenuAnim.vkp, Patch pozwalający na zrobienie pełnoekranowego menu, lub animacji, próbnie także załączam testowy projekt takiego menu (MenuFull.bmp)

0
    Załączniki:
  • #4 06 Mar 2005 01:47
    Techar
    Poziom 17  

Kilka softów znajduje się również na ftp-ie techtronica niewiem co to są za softy bo ich nie testowałem.

0
  • #5 07 Mar 2005 00:31
    #Tomek#
    Poziom 17  

A jakim programem to wgrywacie bo ja wgrywałem Freia ten 1 soft i telefon sie nie włącza wgrałem orginał i wszystko oki. Może coś źle robie ??

0
  • #6 07 Mar 2005 00:54
    ...:::przemek:::...
    Poziom 29  

Zmien imei.

0
  • #7 07 Mar 2005 08:46
    dyzio86
    Poziom 16  

Ale wogule nie reaguje czy zaswieci sie i pokarze taki czarny kwadracik i sie wylaczy???? Bo jesli tak sie dzieje to zrób tak jak radzi przemek i zmien numer IMEI na ten co masz na nalepce pod bateria.

Pozdro

0
  • #8 07 Mar 2005 10:19
    #Tomek#
    Poziom 17  

Gdy wgrywam ten soft to tel wogóle sie nie włacza. Ten soft jest o rozszeżeniu .bin a jeśli wgrywam soft orginalny o rozszerzeniu .fls to jest wszystko ok Wgrywam te softy programem freia może przy wgrywaniu .bin pliku trzeba coś zmienić a ja tego nie robie ?? Prosze o pomoc :)

Gdy wgrywam programem X35 flasher plik bin to telefon się nie włącza chyba coś źle robie bo jak wcześniej pisałem jak wgrywam plik .fls to wszystko jest oki i telefon się włacza. Jak wgrywam plik .bin to chyab o czyms zapominam i dlatego cos nie wychodzi prosze o pomoc bo nie amm pomysłów. :(

0
  • #10 09 Mar 2005 14:32
    Darax
    Poziom 12  

Ja mam wlasnie to samo nie wstaje mi tel zmieniam imei i tez nic to nie daje zadnych oznak zycia jak podl do ladowarki tez nic sie nie dizeje:/

0
  • #11 12 Lis 2005 19:52
    #Tomek#
    Poziom 17  

Dzieki za softy.

0