Uszkodzona cntrala Mikrotel CA17
Na wszystkich 10-ciu portach wew. jest sygnał da się z nich dzwonić
natomiast na wyświetlaczu kilka numerów jest zaczarnionych tak jakby
były zajęte a nie są.Wywołania z linii zewnętrznych nie za każdym razem
są przekazywane na nr.wew.
Dodatkowy problem to instrukcja i oprogramowanie których jest brak.
Centrala posiada kabel RS z przejscówką IRS1.
Dsziękuję za każdą podpowiedź
Na wszystkich 10-ciu portach wew. jest sygnał da się z nich dzwonić
natomiast na wyświetlaczu kilka numerów jest zaczarnionych tak jakby
były zajęte a nie są.Wywołania z linii zewnętrznych nie za każdym razem
są przekazywane na nr.wew.
Dodatkowy problem to instrukcja i oprogramowanie których jest brak.
Centrala posiada kabel RS z przejscówką IRS1.
Dsziękuję za każdą podpowiedź