Witam mam taki problem, otóż ktoś mi poodcinał wszystkie silniki od krańcówek i zabrał kable. Teraz nie wiem jak to znowu podł.
Musi to działać tak silnik ma podł. do 2 krańcówek tam pójdzie łańcuch i jak dojdzie do krańcówki na dole to się silnik uruchomi i będzie się kręcił do momentu wł. górnej krańcówki. Dla rozeznania wstawię kilka zdjęć:
I teraz w ogóle jak uruchomić ten silnik ? Jak to podł? To silnik na 230V. Ma dwa wejścia do cewki i 3 do silnika, czyli jak to mam podłączyć do kabli z gniazda i do tego krańcówki by działało tak jak pisałem ?
Dodam jeszcze tylko, że nie było tu kondensatora.
Dzięki za pomoc.
3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. Proszę poprawić tytuł tematu. [Łukasz]
Musi to działać tak silnik ma podł. do 2 krańcówek tam pójdzie łańcuch i jak dojdzie do krańcówki na dole to się silnik uruchomi i będzie się kręcił do momentu wł. górnej krańcówki. Dla rozeznania wstawię kilka zdjęć:
I teraz w ogóle jak uruchomić ten silnik ? Jak to podł? To silnik na 230V. Ma dwa wejścia do cewki i 3 do silnika, czyli jak to mam podłączyć do kabli z gniazda i do tego krańcówki by działało tak jak pisałem ?
Dodam jeszcze tylko, że nie było tu kondensatora.
Dzięki za pomoc.
3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. Proszę poprawić tytuł tematu. [Łukasz]